Webové prezentace

Komplexní webové prezentace a analýzy vhodných řešení pro firmy, instituce i živnostníky. Jen webové stránky Vám nevytvoříme, dokážeme na ně přivést nejen návštěvníky, ale udělat z nich i zákazníky....

Webové prezentace  --- E-shopové řešení  --- Intranetové portály

Karel Veit - zakladatel VE-IT marketing:

Jako majitel firmy vím nejlépe co potřebuje Vaše podnikání a firma za impulzy v oblasti internetu. Sám jsem si nechal udělat několik nabídek pro svoji firmu na SEO optimalizaci webu a nestačil jsem se divit. Nabídky firem jsou dosti tragické, přitom jejich samotná prezentace je velkolepá s nabídkou nejvyšších konverzních cílů. Když se mě jeden takový pracovník zeptal jaké máme cíle kampaně na internetu dosti mne to překvapilo. Jaký cíl asi může mít obchodní firma zabývající se prodejem stavebních prvků, jejímž hlavním nástrojem je internet. Samozřejmě že přivést zákazníky a proměnit jejich návštěvy webu v objednávku zboží a tím tedy získat profit. Uměle získaná návštěvnost tisíců rádoby zákazníků  s různými zájmy je sice dobré na webu mít, ale hlavní cíl je samozřejmě počet uzavřených obchodů.

Hlavním našim úkolem je zvolit zákazníkovi optimální řešení pro jeho podnikání a nastavit pochody prezentace tak, aby firma započala ihned svůj růst či jí prezentace přinášela potřebný užitek. Nabízíme výběr skladby vhodného typu výkonostního marketingu pro Váš daný typ podnikání, čemuž předchází dokonalá analýza Vašeho záměru.

V renomovaných firmách pro tvorbu webu a SEO optimalizace Vám budou tyto návrhy vytvářet většinou zaměstnanci, kteří nemají ani ponětí s fungováním firmy.  Jako majitel obchodní společnosti a specialista na webové prezentace a internetový marketing nabízím přímou konzultaci a optimální návrh pro Vaše podnikání. Na veškeré požadavky zákazníků dohlížím osobně a proto je zaručena nejvyšší možná účinnost vzájemné spolupráce a je velký předpoklad k dosažení těch nejvyšších cílů.